• Kategorie
  • Szukaj
  • Zmywacz starych powłok lakierniczych

Środek do usuwania starych farb i lakierów z powierzchni takich jak drewno, metal, beton, szkło, glazura itp. Po wycofaniu z rynku wyrobów na bazie chlorku metylenu (dichlorometanu), jeden z najbardziej skutecznych produktów, w szczególności jeżeli chodzi o relację cena/jakość. Produkt jest zagęszczony, utrzymuje się na powierzchniach pionowych.  

 

Wydajność: Do 10 m2/l (powłoka preparatu grubości 1mm) zależnie od sposobu nanoszenia preparatu,  rodzaju powłoki, jej grubości, wieku, podłoża i temperatury otoczenia. Aby prawidłowo określić wydajność należy wykonać próbę na konkretnej powłoce.

 

Preparat skutecznie usuwa powłoki: ftalowe, chlorokauczukowe, nitrocelulozowe, poliwinylowe, alkidowe, akrylow, epoksydowe (z wyjątkami), poliuretanowe (po wydłużonym czasie).

Hasła dla przeglądarki:preparat do usuwania lakieru, środek do usuwania lakieru z drewna, środek do usuwania lakieru z aluminium, środek do usuwania starej farby.

Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Mało
Waga 0.6 kg.
14.01
14.01
szt. Do przechowalni
  Preparat do usuwania powłok lakierniczych 5 l - Skuteczne usuwanie lakieru i farby z drewna i metalu   Szukasz profesjonalnego i skutecznego sposobu na ...
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Średnia dostępność
Waga 5.8 kg.
90.74
90.74
szt. Do przechowalni