• O nas

Firma SYNPEKO, to spółka utworzona w 1987 roku przez dwóch chemików, Romana Kozłowskiego i Krzysztofa Przygodzkiego. Początkowo zajmowaliśmy się syntezą substancji czynnych leków, współpracując między innymi z Polfą Poznań, Polfą Starogard. Po kilku latach zaczęliśmy dywersyfikować działalność rozpoczynając produkcję rozpuszczalników specjalistycznych i tych powszechnie stosowanych oraz opracowując kolejne grupy wyrobów z zakresu chemii samochodowej, środków czystości, kosmetyków samochodowych.

Od początku działalności po dzień dzisiejszy koncentrujemy się na wysokiej jakości naszych produktów stawiamy na profesjonalizm, solidność i uczciwość biznesową. Współpracujemy tylko z renomowanymi dostawcami surowców, a nasi technolodzy ściśle kontrolują wszystkie etapy procesów produkcyjnych. Chcemy dostarczać naszym odbiorcom wysokiej jakości produkty spełniające ich indywidualne potrzeby zachowując rozsądny poziom cen. Posiadamy w naszej ofercie bardzo specjalistyczne produkty opracowane przez nasz dział wdrożeń jak również na zlecenie wielu polskich i zagranicznych klientów. Działamy zawsze zgodnie z wymogami prawa i zasadami dobrych obyczajów handlowych. Restrykcyjnie przestrzegamy zasad ochrony środowiska.

Nasze produkty od wielu lat są znane i cenione nie tylko w Polsce, ale również na rynkach europejskich.
Naszymi partnerami są zarówno duże sieci handlowe, międzynarodowi producenci jak i małe firmy rodzinne. Większość z nich współpracuje z nami od początku istnienia firmy. Tworzymy dla nich i udoskonalamy produkty pod marką SYNPEKO, SYNCAR jak również pod markami handlowymi naszych klientów.

SYNPEKO dzięki zgranemu zespołowi pracowników będących fachowcami w dziedzinie produkcji chemicznej, logistyki i handlu jest w stanie sprostać wyzwaniom stawianym nam przez klientów, szybko i skutecznie reagować na ich sugestie i potrzeby. Posiadamy dobrze wyposażone laboratorium i hale produkcyjne, rozbudowaną bazę logistyczną, nowoczesne systemy informatyczne. Inwestujemy w technologie, infrastrukturę i szkolenia pracowników. W 2014 roku dla wygody naszych klientów i większej dostępności produktów uruchomiliśmy platformę sprzedaży internetowej Synpeko.pl

Zapraszamy do współpracy.