• Kategorie
  • Szukaj
  • Synsept Plus

Gotowy do użycia płyn o działaniu wirusobójczym, przeznaczony do dezynfekcji wszelkich powierzchni, przedmiotów, pojemników, urządzeń biurowych, klamek i różnego rodzaju wyposażenia odpornego na działanie alkoholu, zalecany do stosowania w obszarze medycznym, w miejscach publicznych (m.in. w domach opieki, sanatoriach, salonach fitness i SPA, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, gabinetach masażu i tatuażu, przedszkolach, szkołach, sklepach – zarówno z myślą o ochronie klientów przy wejściu jak i obsługi sklepu przy kasach). Polecany także w  przemyśle (m.in. branży transportowej, spedycyjnej, logistycznej, budowlanej, motoryzacyjnej) oraz warunkach domowych.

Wyrób wysokiej jakości, o zapachu typowego, dobrego alkoholu etylowego. Nie lepi się, z czystych powierzchni odparowuje całkowicie nie pozostawiając po sobie śladów i nalotu.

Sposób użycia:

Preparat stosować do czystych powierzchni, pozbawionych zanieczyszczeń. Z odległości 20-30 cm spryskać dezynfekowaną powierzchnię (ok. 50 ml na 1 m²) i pozostawić do wyschnięcia (preparat nie wymaga spłukiwania). Obszar dezynfekowany powinien pozostać zwilżony przez okres wymagany dla działania wirusobójczego. Jednorazowo spryskać powierzchnię nie większą niż 2m². Zalecany czas kontaktu preparatu z dezynfekowaną powierzchną: 5 minut. W przypadku wyschnięcia preparatu przed upływem żądanego czasu (większa lotność w wyższych temperaturach) – spryskać ponownie dezynfekowany obszar. Podczas stosowania należy zapewnić odpowiednią wentylację, niezbędne jest, by wietrzyć pomieszczenie dopóki przestanie być wyczuwalny charakterystyczny zapach alkoholu.

Brak produktów do wyświetlenia