• Siloksal R preparat do impregnacji i hydrofobizacji 5L

Symbol: B SILR P0005
Brak towaru
135.30
135.30
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 43.05
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Kurier GEODIS przedpłata przelewem 43.05
Kurier GEODIS za pobraniem 52.89
Dostępność Brak towaru
Waga 5 kg
Zostaw telefon

Siloksal R rozpuszczalnikowy preparat do impregnacji i hydrofobizacji powierzchni budowlanych. Tworzy ochronną powłokę skutecznie powstrzymującą wchłanianie wody oraz olejów i ułatwiającą późniejsze czyszczenie. Preparat głęboko penetrujący do stosowania na porowatych materiałach budowlanych takich jak piaskowce, cegły, tynki mineralne, beton itp. Nie zmienia wyglądu zabezpieczanych powierzchni.

Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego. Przed użyciem zapoznać się z kartą charakterystyki produktu oraz wykonać próbę w mało widocznym miejscu czyszczonej powierzchni.

 

Impregnowana powierzchnia powinna być równomiernie porowata, czysta i gładka, a zwłaszcza nie zatłuszczona. Stare i zanieczyszczone podłoża oczyścić mechanicznie z brudu, grzybów, glonów i mchu. Jeżeli istnieje potrzeba, zmyć wodą, najlepiej metodą ciśnieniową. Podłoże do impregnacji musi być całkowicie suche. Przed przystąpieniem do impregnacji należy starannie zabezpieczyć wszystkie powierzchnie, które nie będą impregnowane (np. szyby, części metalowe, polerowane kamienie, drewno itp.). W przypadku zanieczyszczenia należy je natychmiast zmyć benzyną ekstrakcyjną.

 

Nakładanie

Impregnację można wykonać przy użyciu pędzla, wałka lub natryskowo. Zaleca się dwukrotną impregnację w krótkich odstępach czasu metodą „mokre na mokre”. Drugą warstwę nakładać w zależności od temperatury otoczenia i porowatości materiału nie później niż po upływie 30 minut, tj. dopóki powierzchnia jest wilgotna. Powierzchnia powinna być nasycona dokładnie i równomiernie.

Preparat nie powoduje wybłyszczenia ani zmiany struktury powierzchni impregnowanej. W przypadku podloży nisko-chłonnych nie należy pozostawiać nie wchłoniętej warstwy impregnatu. Nadmiar preparatu usunąć po 15 minutach od impregnacji. Zalecane jest przeprowadzenie próby aplikacyjnej do oceny ostatecznego efektu impregnacji

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie